Laatste Nieuws :
2021-07-25
Iedereen is gelijk, maar wij bepalen wie gelijk is!
De grondrechten in Duitsland zijn al meer dan een jaar enorm beperkt - ook het recht van vergadering/demonstreren waarvoor in het begin zelfs een geheel verbod was, alleen mogelijk onder bepaalde voorwaarden. Er moeten dan hygiëne-eisen in acht worden genomen zoals afstand, mondmasker en vaak zelfs reinigen microfoon ( vriend van mij kreeg wegens vergeten, hiervoor een boete) - tenminste dat is eigenlijk het geval! Want niet iedereen is gelijk, laat zien wat er gisteren in Berlijn gebeurde.
Op Christopher Street Day (CSD) gisteren in Berlijn dromden de mensen bijeen, volgens de politie ca 65.000. [Meer weten…]
Edwin - 07:51:01 | Een opmerking toevoegen
2021-07-23
Interview met Afrikaanse Volkspartij
Altijd weer een genot met deze mensen een interview te doen, in tegenstelling tot groot deel andere “journalisten” zijn ze aan het echte verhaal geïnteresseerd. Geen framen, geen verdraaien van de feiten, maar zonder taboes schrijft men wat je verteld. In mijn ogen een zeer intressant verhaal geworden, waar duidelijk te lezen is, dat ik liever 15 dagen de cel in ga, dan buig voor deze kromstaat. De Overheid en een groot deel van de media, justitie, politie en anderen zijn onze vijanden, en dienen niet het Volk wat hun eigenlijke taak is.
Veel leesplezier
Edwin - 19:06:14 | Een opmerking toevoegen
2021-07-03
Wat doet u, als uw kind/vrouw bij een #islam aanslag om het leven komt?
25 Juni rond 17 uur, pleegde een afgewezen Somalische asielzoeker een islamistische aanslag in #Würzburg. Dat de islam en niet de klimaatverandering het grootste gevaar voor ons allen is in moment, ervaar ik persoonlijk al sinds vele jaren. Na kritische uitlatingen over de islam werd er een Fatwa uitgesproken, krijg ik bijna dagelijks bedreigingen en ben al meermaals fysiek aangevallen en bedreigd.
Maar tot heden, hebben ze mijn vrouw en kinderen gelukkig relatief met rust gelaten.
Ik vraag u wat zou u doen, als de politie voor de deur staat en u informeert dat uw kind of vrouw bij een aanslag door een asielzoeker / islamist om het leven is gekomen. [Meer weten…]
Edwin - 13:15:50 | Een opmerking toevoegen